Decking Reviver - Środek do czyszczenia powierzchni drewnianych na zewnątrz budynków Bona został opracowany do oczyszczania zabrudzonego, zniszczonego i/lub olejowanego drewna miękkiego, takiego jak modrzew, świerk czy impregnowana sosna.

Główne zalety: 
• Czyści i odnawia drewniane powierzchnie 
• Usuwa brud, tłuszcz, grzyby, plamy, glony i pleśń

Wielkość opakowania: 4L

27. rodek do czyszczenia powierzchni drewnianych na zew. budynk w 4l

SAICOS - odszarzacz do drewna jest łatwym w użyciu o wysokiej skutecznośći produktem do czyszczenia i odświeżania szarych, zużytych powierzchni drewnianych na zewnątrz. Naturalny odcień drewna staje się widoczny od razu. Nadaje się do wszystkich rodzajów drewna. nie niszczy zdrowego drewna.

Wielkość oapkowania: 1L

gb holz entgrauer

Remmers Holz-Entgrauer - żel Specjalny środek do czyszczenia i rozjaśniania drewna stosowanego na zewnątrz. Do czyszczenia i rozjaśniania drewnianych tarasów pokrytych częściowo zwietrzałymi powłokami dekoracyjnymi. Skutecznie usuwa zabrudzenia, szare przebarwienia, ślady rdzy, glony i mchy z desek tarasowych i innych podłoży drewnianych. Dzięki temu nie ma konieczności szlifowania tych powierzchni. Zużycie: około 200 ml/m² przy jednorazowym użyciu.

Wielkość opakowania: 2,5l

5e8138e229229761fcd27b51cee59e1f

Remmers Tiefenreiniger - żel do usuwania resztek starych powłok (olejów i lazur cienkowarstwowych). Skutecznie usuwa resztki powłok z olejów i lazur cienkowarstwowych z tarasów drewnianych, dzięki czemu nie ma potrzeby ich szlifowania. Produkt wodny. Zestaw zawiera: 2,5 litra Holz-Tiefenreiniger w formie żelu, specjalną szczotkę do szorowania, szczotkę do czyszczenia żłobkowań. Szczotki można nakręcać na typowe gwintowane trzonki teleskopowe. Zużycie materiału: około 200 ml/m2.

Wielkość opakowania: 2,5L

7fb5745574241aa0c50d63b9a5d42cef

Środek do usuwania szarości drewna - OSMO Żel 6609

Wysoce skuteczny specjalny środek do odświeżania i oczyszczania zszarzałego drewna, pozwala na nowo ukazać naturalny charakter drewna wystawionego na działanie czynników atmosferycznych, sprawia, że ciepły, naturalny kolor drewna staje się znowu widoczny. O łagodnym zapachu, ulegający rozkładowi biologicznemu.

Wielkość opakowania: 2,5L

Osmo zel do usuwnia szarosc

SAICOS specjalny olej do drewna

 Ochrona premium dla pokładów drewnianych i mebli ogrodowych. Z silnym działaniem blokującym, przy zachowaniu otwartych porów.

Opakowanie: 2,5l, 0,75l

saicos0110

 holzspezialoel gb

OSMO Specjalny olej do tarasów - środek nadzyczaj trwały, wydajny i łatwy w użyciu. Osmo Olej Specjalny wnika głęboko w drewno, reguluje jego wilgotność, redukuje pęcznienie i kurczenie się drewna. Nie zatykając porów powłoka nie rozwarstwia się, nie pęka i się nie łuszczy. Celem odświeżenia wystarczy po prostu przemalować (bez szlifowania, bez pyłu szlifierskiego!).Produkt na bazie naturalnych olejów roślinnych (olej słonecznikowy i sojowy).

Wielkość opakowania: 2,5L

OSMO oleje do tarasow

Olej do tarasów Bona Decking Oil jest skoncentrowaną mieszaniną zmodyfikowanych olejów roślinnych. Olej jest przeznaczony do penetracji i ochrony drewnianych powierzchni na zewnątrz pomieszczeń. Zapewnia drewnu długotrwałą ochronę, wzmacnia usłojenie drewna i jednocześnie chroni je przed wilgocią,  zmniejsza ryzyko pękania oraz wypaczenia się drewna.

Wielkość opakowania:2,5L

olej do drewna bona decking oil 25 l

Olej do tarasów remmers - środek hydrofobowy, nie zatykający porów, bardzo wydajny chroni drewno przed wysuszeniem i przeciwdziała jego zszarzeniu. Szybko schnie, jest łatwy w stosowaniu idealny jako wierzchnia warstwa do drewna zabezpieczonego lazurą dla uzyskania, łatwej w użytkowaniu i bezpiecznej dla użytkowników, powierzchni.

Wielkość opakowania: 2,5L, 5L

olej do drewna remmers pflege ol

Impregnujący olej do drewna Koopmans Houtoile - niezwykle łatwy w aplikacji impregnujący i koloryzujący środek do ochrony drewna na bazie naturalnego oleju lnianego. Produkt HOUTOLIE znakomicie impregnuje i zabezpiecza drewno (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz), reguluje jego wilgotność, ułatwia jego swobodne oddychanie oraz pozwala uzyskać gładką, jedwabistą i miłą w dotyku powierzchnię. Wersje koloryzowane produktu oraz wersja w kolorze naturalnym z filtrem UV świetnie chronią drewno przed warunkami zewnętrznymi (słońce, wilgoć, opady atmosferyczne itp.).

Wielkość opakowania: 2,5l, 5l

808ffb3fc90d077043696ea2b92ebc3e

 

End-Grain Sealing Wax - Wosk do Krawędzi

Chroni krawędzie czołowe i powierzchnie cięcia przed pęknięciami i wilgocią i jest silnie hydrofobowy. Bez aromatów, oleju lnianego i terpenów cytrusów

gb stirnkantenwachs

 

Grünbelag-Entferner 

Specjalny preparat do usuwania zanieczyszczeń biologicznych z tarasów, posadzek kamiennych i murów.

 • Do powierzchni mineralnych, jak kamień naturalny, cegły, płyty chodnikowe i dachówki
 • Do powierzchni drewnianych, jak tarasy, płoty, przegrody ogrodowe itp.
  • Nie zawiera aktywnego chloru
  • Ekologiczny
  • Do stosowania bez rozcieńczania lub w rozcieńczeniu z wodą
  • Czas działania ok. 24 godz.
  • Nie ma konieczności zmywania po aplikacji
  Zuzycie: Bez rozcieńczania albo 1:5 z wodą, ok. 0,2 l/m².

Wielkość opakowania: 2,5l, 1l

Grunbelag entferner remmers